Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Partneri i Rihanna-s në telashe! Reperi akuzohet nga ish-shoku i tij për plagosje me armë

Partneri i Rihanna-s në telashe! Reperi akuzohet nga ish-shoku i tij

Reperi i famshëm, A$AP Rocky ndodhet në telashe! Ai akuzohet nga ish-shoku i tij, A$AP Relli, ku ky i fundit thotë se është qëlluar me armë nga reperi.

Më 6 nëntor 2021, Rocky ra në prangat e policisë. Ai u akuzua për përfshirje në një ngjarje me të shtëna. A$AP Relli thotë se është viktimë e kësaj ngjarjeje.

Gjithashtu avokatët e Relli kanë dhënë detaje.

“Pas mbërritjes në vendndodhje, pasoi një bisedë ku pa provokim, paralajmërim apo ndonjë justifikim, A$AP Rocky përdori pistoletën dhe qëllimisht qëlloi të shtëna të shumta drejt zotit Ephron (Relli),” tha ekipi ligjor i Relli në një deklaratë për media.

Partneri i Rihanna-s në telashe! Reperi akuzohet nga ish-shoku i tij

Rihanna dhe Asap Rocky janë dyshja me e komentuar e momentit! Mirëpo, së fundmi, Rocky është komentuar për veshjen e tij. Ai kishte veshur një fund lëkure ku ka tërhequr vëmendjen me pamjen e tij.

Por ai është parë më herët dhe me një fustan “Vivienne Westwood” në kopertinën e “GQ” vitin e kaluar.

“Unë bëj gjëra që janë vërtet të përshtatshme për femrat, si lyerja e thonjve tuaj. Unë bëj atë që dua. Nuk ka kufij”, ka thënë më herët në një intervistë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore