Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Parkoi “bishën” luksoze në mes të Stambollit, ja çfarë shkruajnë mediat turke për këngëtaren shqiptare

Parkoi “bishën” luksoze në mes të Stambollit, ja

Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, ka disa kohë që është e ndarë midis Kosovës dhe Turqisë. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku me ndjekësit e shumtë ndan momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Madje Morena nuk e ka aspak problem që të reklamojë jetesën e saj luksoze. E jo vetëm kaq, pasi Taraku herë pas here është bërë kryefjalë e mediave tona në lidhje me pasurinë e saj, ndonëse mesa duket ky detaj nuk u ka shpëtuar as mediave turke.

Parkoi “bishën” luksoze në mes të Stambollit, ja

Së fundmi “Snob Magazin” i ka dedikuar një shkrim, Morenës duke publikuar disa foto të realizuara në qytetin Ni?anta?? të Turqisë. Në foto duket këngëtarja dhe babai i saj duke arritur tek makina e tyre luksoze në ngjyrë portokalli.

Ndër të tjera ky shkrim i është dedikuar edhe kësaj makine, e cila siç raporton media turke kap vlerën e 10 milionë lirave turke.

Parkoi “bishën” luksoze në mes të Stambollit, ja

Më herët në profilin e saj në “Instagram”, ku ndiqet nga më shumë se 1.6 milion fansa, Morena u shfaq joshëse me një palë bikini të zeza në kuvertën e një jahti. Ajo dukej tepër në formë dhe e relaksuar teksa mbante edhe një gotë verë në dorë.

Parkoi “bishën” luksoze në mes të Stambollit, ja

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore