Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Paralele dhe stërvitje në oborrin e shtëpisë, Xhensila Myrtezaj në super formë (FOTO)

Paralele dhe stërvitje në oborrin e shtëpisë, Xhensila

Në periudhën kur i gjithë vendi ishte i mbyllur për shkak të pandemisë së koronavirusit, shumë persona që e frekuentonin rregullisht palestrën, vendosën që të ushtroheshin në shtëpitë e tyre.

Kështu ndodhi edhe me personazhet e njohur të ekranit, të cilët në asnjë moment nuk hoqën dorë nga stërvitja.

Paralele dhe stërvitje në oborrin e shtëpisë, Xhensila

Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, duket se po vazhdon të ndjekë këtë stil ndryshe të stërvitjes.

Një ditë më parë, ajo ka postuar në profilin e saj në “Instagram” foto dhe video ku shfaqet duke bërë ushtrime në oborrin e shtëpisë. Xhensila shfaqet edhe në një paralele duke stërvitur muskujt.

Ndërkohë ajo mban veshur një kostum sportiv ngjyrë gri, ku duket në formë të mirë fizike.

Paralele dhe stërvitje në oborrin e shtëpisë, Xhensila

Paralele dhe stërvitje në oborrin e shtëpisë, Xhensila

Paralele dhe stërvitje në oborrin e shtëpisë, Xhensila

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore