Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Para largimit nga Big Brother, Fifi bën veprimin e papritur për banorët, ja kush e priti jashtë (FOTOT)

Para largimit nga Big Brother, Fifi bën veprimin e papritur për

BIG BROTHER VIP - Pak minuta përpara largimit Fifi ka vendosur të dhurojë disa nga sendet e saj personale.

Si një mënyrë e mirë për të kujtuar këtë eksperiencë, Fifi ka dhuruar produkte apo veshje për secilin prej banorëve. Kjo gjë fillimisht u kundërshtua nga banorë, por disa minuta më pas, ato e pranuan këtë gjest me përlotje dhe nostalgji.

Pas largimit të Fifit, në shtëpi kaploi heshtja dhe mërzitia.Ata janë përpjekur të ngushëllojnë njëri-tjetrin për këtë ngjarje të papritur. Këngëtarja gjithashtu i tregoi banorëve dhe vendin ‘’sekret’’ ku ajo kishte fshehur cigaret.

Kush e priti jashtë

Sapo mësuan për vendimin, miqtë më të ngushtë erdhën për ta pritur jashtë shtëpi. Ardit Çuni i dha një përqafim të ngrohtë dhe sqaroi se pavarësisht çdo gjëje që ka ndodhur në shtëpi, mbeten miq, pasi “respekti për njëri-tjetrin është kryesori”.

Edhe ish-konkurrentja Paloma takoi artisten, ndërsa u shpreh se vendimi për t’u larguar ishte i duhuri për të.

Para largimit nga Big Brother, Fifi bën veprimin e papritur përPara largimit nga Big Brother, Fifi bën veprimin e papritur përPara largimit nga Big Brother, Fifi bën veprimin e papritur përPara largimit nga Big Brother, Fifi bën veprimin e papritur përPara largimit nga Big Brother, Fifi bën veprimin e papritur përPara largimit nga Big Brother, Fifi bën veprimin e papritur për

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore