Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Papritur Rina Balaj ndryshon totalisht 'look-un' e saj!

 

Këngëtarja e njohur Rina Balaj, e cila u bë famshme dhe u prezantua në industrinë e muzikës si një repere u bë e njohur gjithashtu edhe për lidhjen e saj me këngëtarin SinBoy. Ata prej disa vitesh bashkëjetonin së bashku dhe ishin një ndër çiftet më simpatikë të showbiz-it, por pak muaj më parë dyshja deklaruan ndarjen.

Rinën e kemi parë shpesh herë të eksperimentoj me ‘look-un’ sidomos me flokët e saj, ku së fundmi duket se bukuroshes i janë mërzitur flokët e saj të gjata ngjyrë portokalli. Me anë të një postimi në Instastory, Rina na ka treguar se ka bërë ndryshimin e rradhës, duke i kthyer flokët e saj në ngjyrë të kuqe që gjithashtu i shkojnë shumë këngëtares.

Së fundmi Rina na ka paralajmëruar se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor, por ditën e sotme na ka treguar se ka një kusht për ndjekësit e saj në mënyrë që të publikoj këngën e saj të re. Bukuroshja ka shkruar në mënyrë që kënga të publikohet duhet që kanali i saj në Youtube të arrijë 5 mijë subscribers. Tashmë na mbetet vetëm të presim nëse ndjekësit e saj do të arrijnë ta plotësojnë këtë kusht.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore