Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Paloma është zjarri i shtëpisë”/ Miku i Ilir Shaqirit zbulon pse balerini nominoi Beniadën: Vetëm prej...

“Paloma është zjarri i shtëpisë”/ Miku i Ilir

Ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live” u komentuan disa nga ngjarjet më pikante nga spektakli i së martës të “Big Brother VIP”.

Në një lidhje “Skype” ishte ish-konkurrenti i “Big Brother”, Toros Shahnaian, i cili gjithashtu është edhe mik i balerinit të njohur, Ilir Shaqiri.

“Paloma është zjarri i shtëpisë”/ Miku i Ilir

Sipas Toros, ka shumë banorë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” që kanë tre javë që po flenë dhe nuk po bëjnë asgjë.

Duke komentuar disa prej banorëve, Shahnaian tha se “Paloma është zjarri i shtëpisë, ndërsa Beniada vajza evropiane”.

Ndërsa i pyetur në lidhje me nominimet që bëri miku i tij, Iliri, mbrëmjen e djeshme, ish-konkurrenti i “Big Brother” tha: "Iliri e nominoi Beniadën për hatër të gruas së tij".

“Paloma është zjarri i shtëpisë”/ Miku i Ilir

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore