Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pak muaj pas ndarjes nga Hayley Atwell, Tom Cruise shfaqet krah gruas misterioze (FOTO)

Pak muaj pas ndarjes nga Hayley Atwell, Tom Cruise shfaqet krah gruas misterioze

Aktori i famshëm i Hollywood-it, Tom Cruise, është fotografuar së fundmi me një grua misterioze. Të premten mbrëma, 59-vjeçari ishte i pranishëm në koncertin e këngëtares me famë botërore, Adele, në Londër.

Dyshja u panë të buzëqeshur teksa u shfaqën në koncertin në Hyde Park, përpara se Tom të ndalonte për të folur me fansat.

Pak muaj pas ndarjes nga Hayley Atwell, Tom Cruise shfaqet krah gruas misterioze

Ndërkohë kujtojmë se aktori i dashur për publikun është ndarë kohët e fundit nga kolegia e tij në “Mission Impossible”, Hayley Atwell, e cila tani mendohet të jetë në lidhje me një producent muzikor.

Gjithashtu thuhet se Tom dhe Hayley, u ndanë në qershor, vetëm disa muaj pasi ata vendosën që t’i jepnin njëri-tjetrit një mundësi të dytë pas ndarjes së parë në 2021.

Pak muaj pas ndarjes nga Hayley Atwell, Tom Cruise shfaqet krah gruas misterioze

Pak muaj pas ndarjes nga Hayley Atwell, Tom Cruise shfaqet krah gruas misterioze

Pak muaj pas ndarjes nga Hayley Atwell, Tom Cruise shfaqet krah gruas misterioze

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore