Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Pagoi 200 paund për...”/ Modelja e faqes për rritur: Dikur shokët e klasës nuk më flisnin, tani...

“Pagoi 200 paund për...”/ Modelja e faqes për rritur:

Një modele e “OnlyFans” që shet foto e video me përmbajtje seksi, ka zbuluar se shokët e saj të vjetër abonohen në faqen e saj.

Beth Cowan dikur ishte asistente mësimore në shkollën fillore dhe më pas e la atë për modelim.

“Pagoi 200 paund për...”/ Modelja e faqes për rritur:

Tani që është bërë e njohur, disa djem që dikur nuk i flisnin asnjëherë, paguajnë për të parë imazhet e saj të turpshme.

“Është paksa e çuditshme sepse ta nuk më kanë folur kurrë në shkollë dhe tani i shoh në faqen time të “OnlyFans” dhe mendon ‘çfarë dreqin?’”, ka thënë 27-vjeçarja për “Daily Star”.

“Pagoi 200 paund për...”/ Modelja e faqes për rritur:

Ajo ka shtuar se disa prej tyre kanë foto dhe e di se kush janë, por ka ish-bashkëmoshatarë që janë paksa të “trembur” dhe nuk kanë foto në profil.

Beth ka zbuluar se një djalë ka paguar 200 paund që ajo të mos depilonte sqetullat që t’i dërgonte atij foto.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore