Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pa reçipeta dhe me bluzë transparente, këngëtarja e famshme tregon më shumë seç duhet (FOTO)

Pa reçipeta dhe me bluzë transparente, këngëtarja e

Këngëtarja e njohur, Jess Glynne, ka kthyer të gjithë sytë nga vetja teksa kaloi në tapetin e kuq në Chiltern Firehouse për festën e ndarjes së çmimeve britanike të modës.

33-vjeçarja nuk i kishte lënë vend imagjinatës pasi mbante veshur një bluzë transparente. Por edhe pantallonat kishin një prerje të veçantë.

Ndërkohë këngëtarja e njohur kishte zgjedhur që bluzën portokalli të tejdukshme ta vishte pa reçipeta.

Më herët në mbrëmje, ajo kishte mahnitur me një fustan të zi po aq të rrezikshëm me një çarje mbresëlënëse lart kofshëve.

Jess festoi së bashku me një mori fytyrash të tjera të famshme në festën e mbushur me yje, duke përfshirë Amanda Holden dhe Naomi Campbell.

Pa reçipeta dhe me bluzë transparente, këngëtarja e

Pa reçipeta dhe me bluzë transparente, këngëtarja e

Pa reçipeta dhe me bluzë transparente, këngëtarja e

Pa reçipeta dhe me bluzë transparente, këngëtarja e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore