Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pa reçipeta dhe me bluzë të zbërthyer, Nora Istrefi provokuese rrugëve të Malit të Zi (FOTO)

Pa reçipeta dhe me bluzë të zbërthyer, Nora Istrefi

Përmes postimeve në rrjetet sociale, Nora Istrefi, ka zbuluar se ndodhet në Mal të Zi. Këngëtarja e dashur për publikun ka ndarë me ndjekësit e saj në profilin e “Instagram”-it, disa fotografi ku shfaqet mjaft në formë.

Në pozat në fjalë, Nora shfaqet e veshur me pantallona të shkurtër dhe një bluzë të hapur rrugëve në Mal të Zi.

Imazhet provokuese e kanë rikthyer këngëtaren edhe njëherë në qendër të vëmendjes, ndërsa nuk kanë munguar komentet e shumta.

Pa reçipeta dhe me bluzë të zbërthyer, Nora Istrefi

Pa reçipeta dhe me bluzë të zbërthyer, Nora Istrefi

Pa reçipeta dhe me bluzë të zbërthyer, Nora Istrefi

Pa reçipeta dhe me bluzë të zbërthyer, Nora Istrefi

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore