Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pa asnjë arsye/ Kalimtaren e qëllojnë me grusht të fortë pas koke në mes të rrugës (VIDEO)

Pa asnjë arsye/ Kalimtaren e qëllojnë me grusht të

Një sulm i habitshëm ka ndodhur në Suedi ndaj një gruaje që ka shokuar komentuesit në rrjetet sociale.

Sipas qytetarëve agresori i këtij sulmi duhet të dënohet me dënim të përjetshëm për atë që ka bërë.

Incidenti ndodhi në qytetin e Malmo-s, në Suedi. Në pamjet filmike duket një grua që ecën në rrugën ndërkohë që një djalë i del nga prapa dhe e godet pas koke me sa fuqi të ketë.

Gruaja bie menjëherë në tokë pranë dy makinave të parkuara. Edhe pse nuk është identifikuar autori besohet se është një djalë rreth të 20-ave ndërkohë personi që ishte me të, dëgjohet që qesh.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore