Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Oriola Marashi shfaqet topless e shtrirë në rërë (FOTO)

Oriola Marashi shfaqet topless e shtrirë në rërë (FOTO)

Oriola Marashi është në qendër të vëmendjes së showbizz-it kohët e fundit pas zërave që herë pas here qarkullojnë se është ndarë apo jo nga futbollisti Eros Grezda.

Megjithatë me komentet dhe fotot e fundit, çifti e ka vërtetuar që është bashkë dhe madje po kalojnë momente relaksi në një rezort në Turqi. 

Oriola Marashi nuk zhgënjen sërish fansat e saj me fotot sensuale që publikon.

Këtë radhë në llogarinë e saj në Instagram ajo ka postuar një foto ku gjendet e shtrirë në rërë, topless por e mbuluar nga një gjethe e madhe. 

"Lost in a bitch," shkruan ajo bashkangjitur fotos. 

Oriola Marashi shfaqet topless e shtrirë në rërë (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore