Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Oriola Marashi dhe futbollisti i njohur janë ribashkuar? Veprimi që i bëri të gjithë të dyshojnë (FOTO)

Oriola Marashi dhe futbollisti i njohur janë ribashkuar? Veprimi që i

Prej disa ditësh në mediat rozë po qarkullon lajmi se Oriola Marashi dhe Eros Grezda nuk janë më bashkë. Dyshimet e para lindën kur fansat vunë re se ata të dy nuk ndiqnin njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

E më vonë, modelja seksi nisi duke bërë disa postime thumbuese në profilin e saj në “Instagram”.

Oriola Marashi dhe futbollisti i njohur janë ribashkuar? Veprimi që i

“Ndonjëherë, Zoti risjell ndonjë ISH në jetën tënde vetëm për të parë nëse je akoma budalla/qe”, shkruante Oriola disa ditë më parë.

Gjithashtu edhe miqtë e tyre u shprehën se çifti i njohur nuk ishte më bashkë. E në këtë mënyrë u prishen edhe planet që kishin bërë për martesën.

Thuhet se prishja e lidhjes së dashurisë ka qenë distanca dhe keqkuptimet e shpeshta për shkak të largësisë, duke qenë se Oriola nuk dëshiron të lërë karrierën si modele.

Oriola Marashi dhe futbollisti i njohur janë ribashkuar? Veprimi që i

Por tashmë, modelja bukuroshe ka hedhur disa dyshime se ata mund të jenë ribashkuar. Ajo ka postuar në “Instagram” një pjesë nga kënga e Dhurata Dorës “Only You”.

Nga ana tjetër fansat e dyshes kanë vënë re se Oriola dhe Eros kanë nisur ta ndjekin sërish njëri-tjetrin në “Instagram”. Mesa duket ata kanë vendosur që të ribashkohen në heshtje, duke treguar se nuk mund të qëndrojnë të ndarë nga njëri-tjetri.

Oriola Marashi dhe futbollisti i njohur janë ribashkuar? Veprimi që i

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore