Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Oriola Marashi dhe Eros Grezda i japin fund fejesës? Detaji që ngre dyshimet për krisjen e çiftit

Oriola Marashi dhe Eros Grezda i japin fund fejesës?  Detaji që ngre

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti i Kombëtares Eros Grezda, një ndër çiftet më të komentuar të showbizz-it, duket se nuk po jetojnë çastet më të bukura.

Dyshimet për një krisje të mundshme të marrëdhënies të tyre lindën pasi ata nuk e ndjekin më njeri-tjetrin në rrjetet sociale.

Por ajo që vihet re në profilin e Oriolës është fakti se ajo vijon të mbajë fotot që ka postuar në kohën kur është fejuar me Erosin, rreth muajit qershor 2020.

Pas fejesës ata u vendosën në Kroaci për të bashkëjetuar dhe vendimi për t’u fejuar erdhi pas muajve të karantinës, që i kaluan bashkë në shtëpinë e futbollistit 25-vjeçar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore