Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Operacioni i hundës i shkoi keq, aktorja e famshme: U shokova, nuk e njihja veten para pasqyrës

Operacioni i hundës i shkoi keq, aktorja e famshme: U shokova, nuk e njihja

“Unfinished: A Memoir” është libri i botuar nga aktorja e famshme, Priyanka Chopra. Në këtë libër, ajo nuk ka lënë pa rrëfyer edhe ndjesinë që ka patur kur nga darka në mëngjes, hunda saj ishte shndërruar.

Priyanka nuk kishte bërë operacion plastik, por thjesht do të hiqte një polip në hundë. E në momentin që ka hequr fashot pas operacionit, ajo dhe nëna e saj ishin tmerruar.

Operacioni i hundës i shkoi keq, aktorja e famshme: U shokova, nuk e njihja

 “Shkova të hiqja një polip (masë) në hundë, por pa dashur mjeku më kishte dëmtuar kurrizin e hundës. Kur hoqa fashot, unë dhe nëna ime u shokuam. Hunda ime origjinale s`ishte më aty. Fytyra ime dukej krejtësisht ndryshe. Nuk isha më unë. Sa herë që shikohesha në pasqyrë, përballë meje më vështronte dikush tjetër. Nuk isha më vetja ime”, ka rrëfyer aktorja e famshme.

Operacioni i hundës i shkoi keq, aktorja e famshme: U shokova, nuk e njihja

Ajo gjithashtu ka zbuluar se për vite të tëra i është dashur që t’i nënshtrohej disa ndërhyrjeve, që të sillte hundën në normalitet.

“Por më në fund u mësova. Në fund të fundit, duhet ta duam veten qoftë edhe me të metat që kemi”, shkruan Priyanka në libër.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore