Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Olta qante, Luizi këndonte/ Si u sollën banorët pas daljes së Amosit nga BB VIP

Olta qante, Luizi këndonte/ Si u sollën banorët pas daljes

Mbrëmjen e djeshme ishte Amos Muji Zaharia, banori që la përfundimisht shtëpinë më të famshme në Shqipëri. teksa gjithë banorët, përveç Kristit, ishin në nominim, publiku vendosi që të nxirrte nga “Big Brother VIP2” pikërisht aktorin.

Eliminimi i Amosit ka ‘dëshpëruar’ Olta Gixharin dhe Dea Mishel, të cilat kanë qarë. Madje aktorja e njohur shpërthej në lot dhe u duk se ishte shumë e mërzitur.

Olta qante, Luizi këndonte/ Si u sollën banorët pas daljes

Në një kohë kur loja gjithnjë e më shumë behej e fortë, Olta kishte shumë nevojë për Amosin në shtëpi. Kjo pasi, pjesëtarët e tjerë të grupit të saj, nuk e mbrojnë atë, ashtu si Amosi.

Olta qante, Luizi këndonte/ Si u sollën banorët pas daljes

Por nga ana tjetër, Teksa grupi i Oltës ishte i mërzitur nga largimi i aktorit, Luiz Ejlli po këndonte. Me siguri këngëtari i njohur e shijoi këtë moment, pasi edhe Gixharit iu largua një banor që e kishte në anën e saj.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore