Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Olta i kthehet Luizit: "Për ty nuk harxhoj 10 lekë!"

 

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

E sigurisht që një nga protagonistët e këtij sezoni të BBV është këngëtari Luiz Ejlli. Veçse një banor i shumëpërfolur për energjinë e tij dhe dinamikat që shkakton, Luizi është komentuar gjithashtu pafund në rrjet për situatën që ka krijuar me sëmundjen e tij të supozuar. Ndërkohë, përballje të forta ka pasur mes Oltës dhe Luizit, të cilat nuk kanë munguar as ditën e sotme.

Luizi më thotë mua, ti ke thënë nuk ke nevojë për lekët, pse nuk harxhove ti dhjetë mijë euro që të futesha unë. I thashë për ty nuk harxhoj 100 lekë, nuk kapin konceptin…

 

 
 
 
 
 
Visualizza questo post su Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Un post condiviso da Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Dyshja gjithnjë ka pasur përallje të forta, dhe duket se janë liderat e dy grupeve përkatëse, edhe pse as ata vetë, dhe as banorët e tjerë nuk e pranojnë diçka të tillë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore