Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Olta Gixhari ndan momentin më të ëmbël me të birin (FOTO)

Olta Gixhari ndan momentin më të ëmbël me të birin

Aktorja e dashur për publikun, Olta Gixhari, u bë nënë për herë të parë me datë 21 gusht. Biondja bukuroshe solli në jetë një djalë, të cilit i vendosi emrin e veçantë Amar.

Olta Gixhari ndan momentin më të ëmbël me të birin

Ajo ka vendosur që edhe njëherë të mos e zbulojë portretin e vogëlushit, megjithatë nuk i ka kursyer postimet pranë tij në rrjete sociale. Vetëm së fundmi, ajo ka publikuar videon më të ëmbël me të.

Olta Gixhari ndan momentin më të ëmbël me të birin

Në videon në fjalë shihet dora e vockël e Amarit, i cili prek të ëmën dhe kjo e fundit e sheh e buzëqeshur.

Olta Gixhari ndan momentin më të ëmbël me të birin

Olta Gixhari ndan momentin më të ëmbël me të birin

Olta Gixhari ndan momentin më të ëmbël me të birin

Olta Gixhari ndan momentin më të ëmbël me të birin

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore