Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Olta fton Luizin në kërcim/ Shikoni reagimin e Kiarës: Jo, jo, po s’do jua mbaj unë…

Olta fton Luizin në kërcim/ Shikoni reagimin e Kiarës: Jo, jo, po

Vëllai i Madh u ka vendosur mbrëmë vonë muzikë banorëve, të cilët kanë nisur duke kërcyer.

Në një moment ku Luizi Ejlli dhe Kiara Tito janë të ulur në divan, pranë tyre shkon Olta Gixhari dhe fton këngëtarin për të kërcyer. Ai e pranoi ftesën e aktores dhe u ngrit për të kërcyer.

Olta kishte në duar një gotë verë dhe i thotë Kiarës që t’ia mbajë, por moderatorja refuzon.

Pjesë nga biseda:

Olta: Ok, na e mbaj i çik gotën e verës

Kiara: Jo, jo, jo, s’do jua mbaj unë

Luizi: Hajde tani

Kiara: Jo, lërjani dikujt tjetër, ç’janë këto muhabete

Luizi: Kërcejmë edhe me gotë, të dy me dorë në gotë

Olta: Ok

Kiara: Ç’po më shohin sytë

Olta: Jemi në armëpushim

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore