Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Olta është e dashuruar me Luizin"/ Astrologia: Di ta fshehë mirë, ndërsa Kiara...

"Olta është e dashuruar me Luizin"/ Astrologia: Di ta

Astrologia Liza gjika ka bërë një deklaratë të bujshme, sa i përket treshes Olta-Luiz-Kiara, në shtëpinë e "Big Brother VIP".

E ftuar në emisionin "Shqipëria LIVE", Gjika deklaro ise sipas numrave të astrologjisë, del që Olta është e dashuruar me Luiizn, por di ta fshehë. Nga ana tjetër, sa i përket përputhshmërisë mes Kiarës dhe Luizit, ajo deklaro i se janë tipa që nuk përshtaten.

"Një dashuri gaforre-bricjap ka të njëjtat energji, por shuhet shpejt. Pra lidhja nuk zgjat. Mund të jetë thjesht një farsë. Të dyja palët janë aktorë sepse vepron energjia. Megjithatë sipas numrave janë harmonikë. Vajza luan një forcë tërheqëse tek djali. Pra kështu, mund të shkojnë shumë mirë. Ndërkohë, sipas numrave, Olta mund të jetë e dashuruar në fshehtësi me Luizin, por di ta fshehë."- tha Gjika. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore