Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Olta e do në grupin e saj? “Pse s’më kthen përgjigje”, Kristi: Mos manipulo, për çfarë… (Video)

Olta e do në grupin e saj? “Pse s’më kthen

Kristi ka deklaruar se deri tani nuk është pjesë e asnjë grupi të formuar në Big Brother. Olta ndërkohë duket se do ta afrojë pranë saj. Në një bashkëbisedim të bërë në kuzhinë, ajo i ka kërkuar përgjigje se pse po e injoron kur ajo hap një bisedë.

Olta: Pse s’kthen përgjigje , kur të pyes…

Kristi: Për ça?... Mos manipulo.

Olta: Ua, po çështë kjo mungesë respekti njerë. Unë nis një bisedë, ti nuk kthen përgjigjje dhe ikën. Çdo me thënë kjo…

Kristi: Për çfarë?

Olta: E bën gjithmonë…

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore