Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Olta analizon sjelljen e Efit: Ditën kur hyri Luizi në mes, marrëdhënia jonë u katandis kështu

Olta analizon sjelljen e Efit: Ditën kur hyri Luizi në mes,

Olta Gixhari mendon që përçarja e saj me Efi Dhedhes është shkaktuar si pasojë e ndërhyrjes së Luiz Ejllit.

Sipas Oltës,  ditën që Luizi u afrua që të bëntë miqësi me Efin, kjo e fundit u distancua prej saj dhe tani flet me mllef.

Olta thotë se ajo nuk e ka sharë kurrë Efin dhe se nuk e kupton sjelljen e saj. Duke folur me Amosin, Olta tha se Efi ka përdor fjalë të ndyra me të.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore