Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Olsa Muhameti: Albatrosi nuk më përballon dot, dua një alfa

Olsa Muhameti: Albatrosi nuk më përballon dot, dua një alfa

Diferenca ideale e moshës mes dy partnerëve ka qenë temë diskutimi këtë të premte në “Më lër të flas”.

Të ngacmuar edhe nga moderatorët Donald dhe Romeo Veshaj, në një situatë të krijuar, shkrimtari Albatros Rexhaj tregoi se si do ngacmonte autoren Olsa Muhameti.

Pjesë nga biseda:

Romeo Veshaj: Si do flirtoje me Olsën?

Olsa: Nuk më përballon dot Albatrosi

Romeo Veshaj: 4 min cfarë do i thoje

Albatros: Më pelqen energjia jote patriotike. Më dukesh si një cuc malsore

Olsa: Unë nuk mendoj se hyn në shijet e mia për moshën. Më pëlqejnë ato që lexojnë libra, që flasin bukur… 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore