Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“O vampire po mbaje një gjë për vete”/ Kristi i kthehet keq Deas: Tani do filloj dhe unë...

“O vampire po mbaje një gjë për vete”/ Kristi i

Një ditë më parë në oborrin e shtëpisë më të njohur në Shqipëri kanë qenë duke biseduar Dea, Luizi dhe Kristi.

Teksa Dea po komentonte sjelljen e Luizit, ka qenë Kristi ai që i është kthyer duke i thënë vampirë.

Fjallët e tij fyese, Kristi i ka justifikuar duke thënë se mjaft është treguar çun i mirë.

Pjesë nga biseda:

Dea: Ti s'ke më amrë kundër meje sepse unë të kam përballuar në më të keqen tende

Kristi: O vampire, o vampirë po mbaj një gjë për prime mos i thuaj të gjitha

Luizi: Mos fillo me ofendime

Kristi: Jo more tani do filloj dhe unë e pash që ecin dhe tani do filloj dhe unë, pse çun i mirë unë i urtë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore