Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“O qelbësira, o mizerje”/ Amos “tërbohet” dhe bërtet në mes të natës! Çfarë ndodhi?

“O qelbësira, o mizerje”/ Amos “tërbohet” dhe

Amosi nisi të bërtiste kur kuptoi se Dea dhe Mikela i kishin mbushur krevatin me miell, aq sa dhe banorët e tjerë u zgjuan nga gjumi.

Amosi: O mizerje, o qelbësira!

Amosi: Më kanë mbushur krevatin me miell!

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore