Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“O ma hëngshi…”/ Ermal Mamaqi i kthen përgjigjen epike ndjekësit që i komentoi në “Instagram”

“O ma hëngshi…”/ Ermal Mamaqi i kthen përgjigjen

Aktori i dashur për publikun, Ermal Mamaqi, duket se është duke punuar me një projekt të ri. Së shpejti ai do të sjellë një film të ri në kinematë shqiptare ku pjesë e tij do të jetë dhe aktori i njohur, Blerim Destani.

Këtë gjë moderatori e ka bërë të ditur nëpërmjet një videoje komike që ka bërë me Blerimin dhe disa vajza të grimit në shesh xhirime. Ermali shfaqet duke i bërë fresk aktorit dhe duke i mbajtur çadrën ndërkohë që ai po bëhej gati.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)

“@blerimdestani, projekti tjetër. Ka 100 vjet që më lutet”, shkroi Mamaqi krahas videos. Mirëpo një ndjekës duket se nuk i ka pëlqyer aspak videoja e aktorit dhe komenti i tij mori vëmendjen e Ermalit i cili nuk ka nguruar t’i kthejë një përgjigje më se epike.

“O ma hangshi ? me gjith çader, athu kush jeni, “vipa” po çfarë vipash ju jeni dh*pa”- shkroi ndjekësi, ndërsa aktori iu përgjigj: “Nga Dubai je ti vlla?– duke iu referuar kështu skandalit të disa javëve më parë ‘Dubai Porta Potty”.

“O ma hëngshi…”/ Ermal Mamaqi i kthen përgjigjen

“O ma hëngshi…”/ Ermal Mamaqi i kthen përgjigjen

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore