Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“O Kiar hajde mi ul tutat”/ Luizi i bën live kërkesën moderatores nga shtëpia e BBV

“O Kiar hajde mi ul tutat”/ Luizi i bën live kërkesën

Duket se largimi i Kiarës ka ndikuar shumë tek gjendja emocionale e Luizit. Teksa ka qenë në ambientet e jashtme të shtëpisë me Lorencin, Luizi ka përshëndetur Kiarën dhe e ka komplimetuar.

Në mënyrë instiktive ai ka tërhequr tutat dhe është kujtuar që këtë veprim moderatorja nuk e pëlqente.

Luizi: O Kiar, o yll… Ja kur i bëja tutat kështu Kiarës nuk i pëlqente.

Lorenci: Thuji të vijë

Luizi: O Kiar hajde mi ul tutat.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore