Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“O Jonida a ke lind ti”/ Moderatorja poston foton me bikini, fansat habiten me format trupore të saj (FOTO)

“O Jonida a ke lind ti”/ Moderatorja poston foton me bikini, fansat

Moderatorja e njohur, Jonida Vokshi, në muajin qershor u bë mama për herë të parë, duke sjellë në jetë një vajzë.

Ndonëse ka kaluar pak kohë, Jonida duket se është më në formë se kurrë, duke rrëzuar të gjitha kilogramët e marra gjatë shtatzanisë.

“O Jonida a ke lind ti”/ Moderatorja poston foton me bikini, fansat

Së fundmi, ajo ka pozuar me bikini, buzë pishinës dhe linjat e saj janë të pabesueshme, duke i mahnitur të gjithë.

Ndjekësit kanë vërshuar menjëherë me komente të tipit “O Jonida po ke lindur ti apo s’ke lindur o goc?”.

“O Jonida a ke lind ti”/ Moderatorja poston foton me bikini, fansat

“O Jonida a ke lind ti”/ Moderatorja poston foton me bikini, fansat

“O Jonida a ke lind ti”/ Moderatorja poston foton me bikini, fansat

“O Jonida a ke lind ti”/ Moderatorja poston foton me bikini, fansat

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore