Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“O idiote, je injorante fare”/ Vajzat e Përputhen gati të kapen me duar: Do e nxirrni apo ta nxjerr unë këtë?

“O idiote, je injorante fare”/ Vajzat e Përputhen gati të

Tone të ashpra pati sot mes vajzave të Përputhen, Mikelës dhe Adës pas takimit të kësaj të fundit me Brunon.

Teksa Ada po komentonte takimin e saj me Brunon dhe shpjegonte faktin pse mbante një libër në dorë gjatë takimit, Mikela nuk mbajti nervat.

“O idiote, je injorante fare, kur të flas unë kthe kokën këtej, mos më kthe mua kurrizin,” tha Mikela.

“Kujt i thotë kjo kështu, do e nxirrni apo ta nxjerr unë jashtë,” tha Ada.

Ato gati sa nuk u kapën me duar, por ndërhyri Bruno për t’i ndarë.

“O idiote, je injorante fare”/ Vajzat e Përputhen gati të

“O idiote, je injorante fare”/ Vajzat e Përputhen gati të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore