Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Nusja e ka marrë pajën me vete”! "Martohen" në "Big Brother VIP" Arjola Demiri dhe Sabiani, risjellin... (Video)

“Nusja e ka marrë pajën me vete”! "Martohen"

Fifi dhe Sheila janë bërë shoqërueset e nuses, e cila “nuk ka pushuar së qari”. “Nusja e ka marrë pajën me vete”, dëgjohet të thotë Fifi.

Kjo skenë ka shkaktuar shumë të qeshura te pjesa tjetër e banorëve. Kujtojmë se deri më tani në “Big Brother VIP” janë 14 personazhe VIP. Banorët risjellin traditën malësore të improvizuar në shtëpinë e VIP-ave./Gazeta Shqip

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore