Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk quhet më Britney Spears, zbuloni si e ka ndryshuar emrin këngëtarja e famshme

Nuk quhet më Britney Spears, zbuloni si e ka ndryshuar emrin

Këngëtarja e famshme, Britney Spears, ka njoftuar së fundmi se ka ndryshuar emrin e saj dhe tani do të quhet River Red.

Ikona e popit shkoi në “Instagram “për të ndarë një foto planetit Mars përpara se të ndryshonte emrin e saj në rrjetin social.

41-vjeçarja u tha 41.6 milionë ndjekësve të saj: “Një e shkëlqyeshme … e bën lehtë !!! Faleminderit, mik i fëmijërisë, gjeta topin tim … mos e nënvlerëso fuqinë e pastërtisë !!! Unë shoh menjëherë në të gjithë … ka lëng dhe është i lagësht … është lozonjare dhe ka masë !!! E ndryshova emrin tim në River Red !!! Megjithatë zjarri është vendi ku ai ndriçon … për ta parë atë dhe për të kërcyer menjëherë me nuk ka fare frike !!!! . Tani duhet te gjej pirunin tim !!!”.

Kjo erdhi pasi fansat nxituan në “Twitter” për të ndarë shqetësimin e tyre për yllin – e cila bëri një tatuazh të ri në dhomën e saj të hotelit vetëm disa ditë më parë.

 “River red?? Britney zemër çfarë po ndodh,” pyeti një fans.

 “Kaq e fshehtë,” komentoi një tjetër.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore