Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Nuk po marr dot frymë këtu brenda", Fifi largohet përfundimisht nga shtëpia e “Big Brother"

"Nuk po marr dot frymë këtu brenda", Fifi largohet

BIG BROTHER- Këngëtarja Filloreta Raçi është larguar përfundimisht nga shtëpia e “Vëllait të Madh”.

Drekën e sotme ajo ka vendosur që të tërhiqet nga loja dhe ta konsideroj eksperiencën e saj si një sfidë të mbyllur. 

Fifi ka vendosur t’i përkushtohet shëndetit të saj psikologjik.

“Dua t’ju informoj se unë duhet të lë sot shtëpinë. Kjo eksperiencë nuk po më bën mirë dhe për këtë duhet të merrem pak me veten. Duhet të kujdesem për veten dhe nuk mund të vazhdoj më. Nuk po marr dot frymë këtu brenda”,- tha ajo.

Menjëherë pas këtij lajmi, banorët e përlotur nisën të përshendeten me këngëtaren.

“Jam banore shumë e fortë, ta dini që po jua bëj lojën më të lehtë meqe po iki”,- shtoi Fifi duke u larguar./Gazeta Shqip

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore