Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk përmbahet Rita Ora, heq bikinit para miqve dhe paparacëve (FOTO)

Nuk përmbahet Rita Ora, heq bikinit para miqve dhe paparacëve (FOTO)

Rita Ora po kalon pushimet me të dashurin e saj të ri. Këngëtarja, 29 vjeçare, po kalon një romancë me një regjisor me origjinë greko-franceze, që quhet Romain Gavras.

Raportohet bukuroshja shqiptare është lidhur me Romain Gavras gjatë karantinës dhe sipas miqve, çifti janë “të dashuruar prej muajsh”.

Madje, dyshja ka vendosur të kalojë bashkë edhe ditët e nxehta të verës. Me një grup miqsh, ata kanë shijuar detin dhe rrezet e diellit, teksa s’mundën t’i shpëtonin dot syrit të paparacëve.

Në një moment, Rita ka hequr bikinit e saj duke u zhytur topless në det pranë partnerit të ri, ndërsa fotot e këngëtares kanë bërë xhiron e rrjetit.

Nuk përmbahet Rita Ora, heq bikinit para miqve dhe paparacëve (FOTO)

Nuk përmbahet Rita Ora, heq bikinit para miqve dhe paparacëve (FOTO)

Nuk përmbahet Rita Ora, heq bikinit para miqve dhe paparacëve (FOTO)

Nuk përmbahet Rita Ora, heq bikinit para miqve dhe paparacëve (FOTO)

Nuk përmbahet Rita Ora, heq bikinit para miqve dhe paparacëve (FOTO)

Nuk përmbahet Rita Ora, heq bikinit para miqve dhe paparacëve (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore