Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk ndalet Rita Ora, del sërish topless në Ibiza (FOTO)

Nuk ndalet Rita Ora, del sërish topless në Ibiza (FOTO)

Të dalurit topless është kthyer në normalitet për këngëtaren shqiptare Rita Ora.

Ajo është fotografuar sërish teksa shijon pushimet me të dashurin e ri të saj Romain Gavras.

Ajo është shfaqur sërish topless gjatë një dite me diell në Ibiza. Këngëtarja 29-vjeçare duket shumë e relaksuar dhe nuk e ka problem të shfaqë format e saj.Nuk ndalet Rita Ora, del sërish topless në Ibiza (FOTO)

Nuk ndalet Rita Ora, del sërish topless në Ibiza (FOTO)

Nuk ndalet Rita Ora, del sërish topless në Ibiza (FOTO)

Nuk ndalet Rita Ora, del sërish topless në Ibiza (FOTO)

Nuk ndalet Rita Ora, del sërish topless në Ibiza (FOTO)

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore