Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk ndalen as në kuzhinë! Banorët gatuajnë, Luizi dhe Kiara puthen... (VIDEO)

Nuk ndalen as në kuzhinë! Banorët gatuajnë, Luizi dhe Kiara

Gatimi i 4 mijë petullave për t’i shkuar në ndihmë qendrave sociale në Tiranë, bashkoi të gjithë banorët në kuzhinë.

Dy grupet luftuan me “mish e shpirt” për të arritur kuotën maksimale, edhe pse duket se nuk do ja dalin dot, pasi e kanë marrë me ritëm të ulët. Përveç debatit të agravuar mes Valbonës e Teas, pjesë e të cilit u bë edhe Luizi, banorët u qetësuan në orët në vijim, ndërsa nuk munduan as batutat.

Nga ana tjetër, puthjet mes çiftit Luiz-Kiara, nuk munguan as gjatë gatimit të petullave.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore