Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Nuk mund ta besoj”/ Britney Spears fejohet dhe nuk e përmban dot veten nga gëzimi (VIDEO)

“Nuk mund ta besoj”/ Britney Spears fejohet dhe nuk e përmban

Këngëtarja e famshme, Britney Spears, ka disa vite që është në një lidhje dashurie me Sam Asghari. Në profilet e tyre në rrjetet sociale, kanë treguar se janë shumë të lidhur me njëri-tjetrin dhe tani kanë vendosur që ta çojnë lidhjen e tyre në një tjetër nivel.

Tashmë artisja me famë botërore ka shpallur fejesën me Asghari. Ajo ka bërë një postim të bukur në “Instagram”, ku tregon një unazë diamanti.

“Nuk mund ta besoj”/ Britney Spears fejohet dhe nuk e përmban

“Nuk mund ta besoj’, ka shkruar Spears krahas videos së ëmbël ku duket së bashku me gjysmën e saj më të mirë.

Lajmi vjen disa ditë pasi babai i saj paraqiti kërkesën për t’i dhënë fund kujdestarisë së tij ndaj artistes që ka kontrolluar jetën dhe paratë e saj për 13 vjet.

Çifti janë njohur për herë të parë bashkë në xhirimet e këngës “Slumber Party” në vitin  2016 dhe lidhja e tyre është forcuar akoma më shumë me kalimin e kohës pavarësisht ulje-ngritjeve për shkak të kujdestarisë së ashpër të Britney-t.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

Sam Asghari ka mbështetur shpeshherë publikisht këngëtaren gjatë vitit të shkuar, pasi New York Times publikoi dokumentrain “Framing Britney Spears”, i cili fliste për marrëdhënien e artistes me të atin, që ka qenë kujdestar i saj që nga vitit 2008.

“Nuk mund ta besoj”/ Britney Spears fejohet dhe nuk e përmban

“Nuk mund ta besoj”/ Britney Spears fejohet dhe nuk e përmban

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore