Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk mori pjesë në Met Gala pasi nuk u vaksinua, fansat “kryqëzojnë” reperen e famshme

Nuk mori pjesë në Met Gala pasi nuk u vaksinua, fansat

Ishte vetë reperja e famshme që e ndau këtë lajm me fansat e saj. Të hënën, ajo bëri një postim në “Twittwer”, ku sqaronte se nuk do të merrte pjesë në Met Gala, pasi nuk ishte e vaksinuar.

“The Sun” shkruan se 38-vjeçare shkruante: “Ata duan që të vaksinohemi për në Met Gala. Nëse unë vaksinohem nuk do ta bëj për këtë. Do ta bëj në momentin që do të ndjej se kam bërë kërkime të mjaftueshme, por nuk po merrem me këtë tani.

Nuk mori pjesë në Met Gala pasi nuk u vaksinua, fansat

Ndërkohë të dashurit e mi, qëndroni të sigurt. Vini maskën që ju mbulon kokën dhe fytyrën. Jo atë të lirshmen”.

Para se të pranonte që nuk është vaksinuar, Nicki u përgjigj kështu ndaj fansave që e pyetën pse nuk do të jetë pjesë e Met Gala: “Unë kam një foshnjë pa dado gjatë kësaj periudhe Covid. Nuk do të rrezikoj shëndetin e tij vetëm që të shihem nga të tjerët në ‘Met Gala’”.

Nuk mori pjesë në Met Gala pasi nuk u vaksinua, fansat

Nuk mori pjesë në Met Gala pasi nuk u vaksinua, fansat

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore