Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk kursehet aspak! Këngëtarja e njohur i bën vetes dhuratën super të shtrenjtë (FOTO)

Nuk kursehet aspak! Këngëtarja e njohur i bën vetes dhuratën

Këngëtarja e dashur për publikun, Kida, nuk është kursyer aspak që t’i bëjë vetes një super dhuratë të shtrenjtë.

Përmes një postimi në “Instagram”, Kida ka zbuluar se ka blerë një makinë “Mercedes” të llojit “G Class”, e cila kushton rreth 120 mijë euro.

Nuk kursehet aspak! Këngëtarja e njohur i bën vetes dhuratën

Në fotot e postuara në rrjetet sociale, Kisa shfaqet pranë makinës së re, dhe bashkëngjitur me të shkruan: “Bisha ime”.

Gjithashtu në ato fotografi vihet re edhe look-u i këngëtares së njohur, e cila së fundmi ka lyer flokët në ngjyrë rozë të theksuar.

Nuk kursehet aspak! Këngëtarja e njohur i bën vetes dhuratën

Nuk kursehet aspak! Këngëtarja e njohur i bën vetes dhuratën

Nuk kursehet aspak! Këngëtarja e njohur i bën vetes dhuratën

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore