Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Nuk ka shpresa që të mbijetojë”/ U përfshi në aksidentin e rëndë, familja e aktores së njohur: Organet e saj mund të dhurohen (FOTO)

“Nuk ka shpresa që të mbijetojë”/ U përfshi

Aktorja e njohur amerikane, Anne Heche, duket se nuk ka shpresa për të mbijetuar, pasi u përfshi në një aksident të rëndë automobilistik.

Miqtë dhe familjarët e saj kanë treguar se si është gjendja shëndetësore e 53-vjeçares. Sipas tyre, ajo është në koma dhe ka dëmtim të rëndë anoksik të trurit (kur truri nuk furnizohet me oksigjen).

“Duam t’ju falenderojmë që u lutët për shërimin e Anne, falënderojmë stafin e përkushtuar dhe infermierët e mrekullueshëm”, deklaruan ata.

“Nuk ka shpresa që të mbijetojë”/ U përfshi

Mediat e huaja shkruajnë se ish-partnerja e gazetares së famshme, Ellen DeGeneres, është në gjendje kome dhe kritike. Ajo do të mbahet në jetë me aparatura për të përcaktuar nëse organet e saj janë të përshtatshme për dhurim, sipas dëshirës së Heche.

Ndërkohë policia amerikane ka zbuluar se nga një test paraprak është gjetur drogë në gjakun e saj. Por pritet që të bëhen edhe analiza të tjera.

“Nuk ka shpresa që të mbijetojë”/ U përfshi

Kujtojmë se ngjarja e rëndë ka ndodhur më 5 gusht, ku makina e saj u përplas në një shtëpi dykatëshe në Los Angeles dhe u përfshi nga flakët.

“Automjeti i Heche u përfshi nga flakët pasi përfundoi brenda një banese dy-katëshe, duke e bërë pronën të pabanueshme”, njoftoi policia.

53-vjeçarja, nënë e dy fëmijëve, ka luajtur në filma përfshirë Donnie Brasco, Cedar Rapids dhe Psycho të vitit 1998.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore