Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Nuk ka ngel futbollist pa të kap”, gazetarja e njohur reagon ashpër: S’jam servile e jotja, nuk pranoj të blihem nga... (FOTO)

“Nuk ka ngel futbollist pa të kap”, gazetarja e njohur reagon

Gazetarja e njohur sportive, Qeqa Krelani, ishte e ftuar dje në emisionin “Ftesë në 5” për të folur rreth komenteve ofenduese nga nënkryetari i KF Llapit, Amrush Batatina.

Disa ditë më parë, Qeqa zbuloi se ishte në një lidhje dashurie. E kjo u komentua nga Batatina, i cili nuk i kurseu deklaratat seksiste. Në një lajm të shkruar për moderatoren e njohur, ai komentonte: “Po më duket Leshkuqi, edhe qaj u met pa e pas në dorë!”.

“Nuk ka ngel futbollist pa të kap”, gazetarja e njohur reagon

Në “Ftesë në 5”, Qeqa sqaroi gjithë mosmarrëveshjet mes tyre. Sipas saj, ky është një ofendim personal pasi ajo i kërkoi llogari klubit si gazetare për rezultatet e dobëta nëpër ndeshje.

“Servilizmi në gazetari nuk shkon, ashtu siç nuk shkon mendjemadhësia në futboll. Unë si gazetare nuk pranoj të jem servile si disa të tjerë. Unë s’ pranoj të blihem nga klubet në këmbim të heshtjes sime. Për shkak të rezultateve të dobëta në superligë unë kërkova llogari dhe për një ndeshje që thuhet se ishte e kurdisur”, u shpreh Qeqa.

“Nuk ka ngel futbollist pa të kap”, gazetarja e njohur reagon

Më tej ajo pranoi se është tejet e lumtur me lidhjen e re të dashurisë.

Bukuroshja brune pranoi që partneri është i angazhuar në botën e futbollit dhe se ky është vendimi më i mirë që ka marrë në jetë.

“Nuk ka ngel futbollist pa të kap”, gazetarja e njohur reagon

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore