Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk ka më dyshime! Leonardo DiCaprio dhe modelja e famshme janë çifti më i ri i showbiz-it

Nuk ka më dyshime! Leonardo DiCaprio dhe modelja e famshme janë

Është zyrtare! Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid janë çifti më i ri i showbiz-it. Aktori i famshëm i Hollywood-it ka pasur “gjithmonë një pëlqim” për super modelen , tha një burim për “Us Eeekly.”

“Ai mendon se ajo është sigurisht e bukur, por gjithashtu një personazh i mençur dhe i lezetshëm, i cili ka një pamje shumë të kulturuar dhe të arsimuar për jetën”, shton më tej burimi.

Aktori i Titanic , dhe modelja janë zyrtarisht në lidhje dhe “kanë shumë miq të përbashkët”, shton burimi, duke vënë në dukje se “të gjithë janë të lumtur t’i shohin së bashku, edhe pse shumë prej tyre i kapi në befasi.”

Gjithashtu e njëjta media raporton se DiCaprio është i vetëdijshëm se fansat e kanë vënë re tendencën e tij për t’u lidhur me modele të reja – shumë prej të cilave janë 25 vjeç e poshtë .

“Leo e luan atë, por nuk mund të mohohet se ka një tip, ose e ka deri më tani. Por, pothuajse në moshën 48-vjeçare, ai po kënaqet shumë më tepër dhe po u lë të kuptohet shokëve të tij se ai është shumë më pak i interesuar për atë stil jete të playboy-t”, shpjegon burimi, duke iu referuar faktit se Hadid është mbi moshën e lidhjeve të fundit të aktorit.

Në fillim të këtij muaji, u raportua se DiCaprio kishte “vështrimet e tij te Gigi” pas ndarjes nga Camila Morrone në fillim të verës.

“Ata janë miq,” tha burimi i brendshëm, duke vënë në dukje se Hadid nuk ishte gati “të ishte romantike” me DiCaprion në atë kohë.

Gjërat në dukje ndryshuan pasi fituesi i Oscarit u pa me ish-modelen e Victoria’s Secret në një festë të javës së modës në Nju Jork më 10 shtator. Një vëzhgues i dytë vuri në dukje se dyshja ishin ulur në të njëjtën tryezë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore