Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Nuk je më e bukur se unë”/ Modelja ‘sulmon’ Antonelën: Ulu atje se…

“Nuk je më e bukur se unë”/ Modelja ‘sulmon’

Të ftuarit special të Antonelës në ‘Top Arena’, për mbrëmjen e djeshme, ishin modelja Klarisa Cena dhe moderatori Meriton Mjekiqi, i cili udhëtoi nga Prishtina drejt Tiranës, posaçërisht për emisionin sportiv dedikuar totalisht Kampionatit Europian 2021.

Antonela i kërkon një këshillë modeles, e cila dukej mahnitëse e veshur me një fustan të zi, por nuk e priste aspak përgjigjen e saj!

Antonela: Di që Klarisa në moshën 18-vjeçare gjeti partner. Na jep ndonjë këshillë moj motër se kemi mbet keq.

Klarisa: Epo vajzat e bukura…

Antonela: Pse mendon se nuk jam e bukur unë?

Klarisa: Jo, më e bukur se unë jo!

Antonela: Ou. Gjithsecili ka bukurinë e vet. Ulu atje se ta tregoj mbrapa unë… (qesh)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore