Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Nuk jam më një bionde memece”, Paris Hilton shokon fansat me zërin e saj të vërtetë (FOTO)

“Nuk jam më një bionde memece”, Paris Hilton shokon fansat

Trashëgimtarja më e njohur në botë, Paris Hilton, i ka habitur së fundmi fansat kur debutoi me zërin e saj të vërtetë gjatë një interviste të drejtpërdrejtë në një televizion.

Këngëtarja ka qenë prej kohësh e njohur për zërin e saj që gjithmonë e krahasojnë me të foshnjës.   

“Nuk jam më një bionde memece”, Paris Hilton shokon fansat

Por gjatë intervistës, 39-vjeçarja foli me një zë më të thellë dhe të fortë. Hilton tha se gjatë këtyre viteve thjesht ka qenë duke luajtur rolin e biondes memece.

“Gjatë gjithë kësaj kohe unë kam qenë duke luajtur një karakter, kështu që bota kurrë nuk më ka njohur me të vërtetë se kush jam. Unë në të vërtetë jam një person brilant, nuk jam një bionde memece. Thjesht shtirem si e tillë”, tha ajo.

“Nuk jam më një bionde memece”, Paris Hilton shokon fansat

Shumë nga fansat mbetën të shokuar nga e gjithë kjo histori. Zëri i Hilton ishte krejt ndryshe thuajse gjatë gjithë intervistave në dokumentarin e saj të ri “This is Paris”.

 “Zëri i vërtetë i Paris Hilton është i thellë dhe i fortë”, “Pra, Paris Hilton ndryshoi zërin e saj?? Jam i tronditur, por sapo kam dëgjuar zërin e saj të vërtetë dhe është shumë i mirë”, ishin disa nga reagimet e fansave të habitur.

“Nuk jam më një bionde memece”, Paris Hilton shokon fansat

“Nuk jam më një bionde memece”, Paris Hilton shokon fansat

“Nuk jam më një bionde memece”, Paris Hilton shokon fansat

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore