Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Nuk jam e martuar”/ Olta "plas BOMBËN" mes banorëve: S’ më ka kërkuar ende...

“Nuk jam e martuar”/ Olta "plas BOMBËN" mes

Olta u ka treguar sot banorëve se ajo nuk është e martuar zyrtarisht me partnerin e saj me të cilin jeton në Spanjë dhe ka një djalë.

“Unë nuk jam e martuar, s’ më ka kërkuar ende, po pres ende”, thotë ajo.

Amosi: Pse nuk je e martuar?

Olta: Me letra jo, jam në të zezë.

Amosi: Po nuk e ke pasaportën?

Olta: Jo, po nuk e pati ai s’kam si ta kem unë!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore