Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Nuk jam aspak mirë”! Kim Kardashian tregon momentin më të vështirë që po përjeton (Foto)

“Nuk jam aspak mirë”! Kim Kardashian tregon momentin më

Kim Kardashian po përjeton momente aspak të lehta pasi i biri, Saint ka thyer krahun. Ky lajm u bë i ditur nga vetë Kim në rrjetin social “Instagram” duke treguar se djali i saj 5-vjeçar e theu krahun në disa vende.

“Kush mendoni se qau më shumë sot? Djali im theu krahun në disa vende sot. Unë nuk jam aspak mirë,” shkroi Kim mbi një fotografi të Saint në një karrige me rrota me dorën e djathtë të mbështjellë.

“Nuk jam aspak mirë”! Kim Kardashian tregon momentin më

Kim nuk preferoi të ndante më shumë detaje se cili ishte shkaku që e çoi të birin në atë gjendje.

“Nuk jam aspak mirë”! Kim Kardashian tregon momentin më

Përsa i përket jetës në çift, Kim Kardashian dhe Kanye West po përfliten prej ditësh për një ribashkim. Thashethemet nisën që nga momenti kur ata të dy u fotografuan vetëm për vetëm buzë detit duke drekuar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore