Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Nuk ia fal vetes...”/ Keisi u komunikon vajzave vendimin e ndarjes nga Kristi: Kam qenë shumë keq...

“Nuk ia fal vetes...”/ Keisi u komunikon vajzave vendimin e ndarjes

Keisi Medini ka folur me vajzat e shtëpisë për ndërprerjen e marrëdhënies së saj me Krist Aliajn. Ajo i shpjegoi atyre ndjenjat e saj dhe gjërat që ajo nuk po mund t’i shfaqë publikut.

Keisi u shpreh se ka harruar vetveten prej marrëdhënies së krijuar dhe se do të donte të  jepte më shumë nga vetja brenda shtëpisë.

 “Për zemrën për ndjenjat e mia të atij djalit e nuk dua të jem unë ajo që të vazhdoj diçka që deri diku ka një pengesë aty brenda që as vetë nuk e di se çfarë është. Dhe më mirë e lëmë me kaq. Ndoshta një javë, jam lutur aq shumë këto ditë që mos të dalë doja shumë të qëndrojë këtu brenda e të paktën 4-5 ditë të marr atë hapësirën time e të tregoj kush është Keisi.

Kam harruar të këndoj, të mbaj veten e të krijoj shoqëri. Kam qenë shumë keq e tani jam shumë e çlirët, kisha dhe një takim me psikologen, kisha dy ditë që pata kështu gjendje.

Kristi e priti shumë mirë. Më tha që e dija por po prisja të ma thoje ti më mirë. Më tha që ke mbështetjen time e ke të drejtën e botës. I thashë ne vetëm pëlqehemi nuk është se duhemi, e ta imponosh këtë gjë është e shëmtuar. Ne na erdhën shumë gjëra që mua më mbytën. Për mua është diçka shumë e madhe deri diku ti thyesh besimin babait, okej unë e kalova, nuk ia fal vetes se ndihem keq, e nxora me kokën lart, ai ka besim te unë…”, u thotë Keisi vajzave brenda BBV ku ka zbuluar se ka pasur dhe takim me një psikologe.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore