Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Nuk ia fal”/ Einxhel flet për Donaldin: Mbase kur të dilnim mund...

“Nuk ia fal”/ Einxhel flet për Donaldin: Mbase kur të

BB VIP- Në një bisedë mes banorësh Arbri i tha Einxhel se ajo jashtë shtëpisë, së “Big Brother Vip” do të jetë sërish shok me Donaldin por moderatorja e mohoi këtë gjë duke u shprehur se nuk do ia fali Donaldit as brenda as jashtë.

“Në të dyja rastet unë prap nuk ja fal gjënë që ka bërë,as jashtë as brenda kështu që nuk kam për të qënë. Nëse këtu brenda do të kishte qenë ndryshe dhe do kisha parë diçka ndryshe dhe konkluzionin do e kisha ndryshe nga çe kam patur jashtë mbase kur të dilnim mund ti anashkalonim disa gjëra“,u shpreh ajo.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore