Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk i reziston dot Anës, Bearti e nis me puthje e përqafime që në takimin e parë (FOTO)

Nuk i reziston dot Anës, Bearti e nis me puthje e përqafime që

Në episodin e sotëm të Përputhen, u tregua takimi mes Anës dhe konkurrentit të ri nga Kosova, Bearti.

Por që në takim të parë të zhvilluar në një qendër estetike, Bearti është treguar shumë i afërt me Anën.

Nuk kanë munguar puthjet dhe përqafimet nga ai sa që Anën e vunë në siklet.

Ai gjithashtu nuk kurseu komplimentat për bukuroshen e Përputhen.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore