Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk i ndahet Norës, Robert Berisha shfaqet në festën e familjes Istrefi (FOTO)

Nuk i ndahet Norës, Robert Berisha shfaqet në festën e familjes

Një ditë më parë, familja Istrefi organizoi një festë për ditëlindjen e 26-të të Erës.

Përmes postimeve në rrjetet sociale, u kuptua se mes të ftuarve të shumtë, nuk kishte si të mungonte edhe ish-bashkëshorti i Norës, Robert Berisha.

Ai ka publikur një video gjatë festës, duke bërë të ditur se vazhdon të ruajë ende raporte të mira me ta.

Roberti dhe Nora u ndanë vitin e kaluar, pasi sipas këngëtarit nuk po funksiononte më, ishte konsumuar dashuria.

Nga martesa shumë vjeçare ish-çifti kanë dhe një vajzë të quajtur Renee. 

Nuk i ndahet Norës, Robert Berisha shfaqet në festën e familjes

Nuk i ndahet Norës, Robert Berisha shfaqet në festën e familjes

Nuk i ndahet Norës, Robert Berisha shfaqet në festën e familjes

Nuk i ndahet Norës, Robert Berisha shfaqet në festën e familjes

Nuk i ndahet Norës, Robert Berisha shfaqet në festën e familjes

Nuk i ndahet Norës, Robert Berisha shfaqet në festën e familjes

Nuk i ndahet Norës, Robert Berisha shfaqet në festën e familjes

Nuk i ndahet Norës, Robert Berisha shfaqet në festën e familjes

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore