Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk i lë vend imagjinatës! Modelja e njohur  e papërmbajtshme, i dalin fotot nudo

Nuk i lë vend imagjinatës! Modelja e njohur  e

Wanda Nara ka disa kohë që është në qendër të vëmendjes së mediave rozë. Së fundmi shkak është bërë publikimi i një audio, ku ajo dëgjohet të thotë se do t’i japë fund martesës me futbollistin e famshëm, Mauro Icardi.

Por përveç kësaj, nëna e pesë fëmijëve ka tërhequr vëmendjen edhe me disa imazhe ku ka pozuar e gjitha nudo. Modelja argjentinase i kaloi pushimet në Ibiza nën shoqërinë e saj, pa futbollistin në krahë.

Nuk i lë vend imagjinatës! Modelja e njohur  e

Paparacët kanë qenë aty dhe kanë arritur të fotografojnë Wanda-n “topless”, por kjo duket se nuk është e gjitha.

E jo vetëm kaq, pasi mediat kanë shfaqur dhe disa foto të tjera të argjentinases në plazh, pa asnjë rrobë veshur. Këto duken se janë pjesë e një koleksioni nga vetë modelja, por që nuk i kishte publikuar.

Nuk i lë vend imagjinatës! Modelja e njohur  e

Nuk i lë vend imagjinatës! Modelja e njohur  e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore